وضعیت سرویس ها

وضعیت سرویس ها

تاریخ بروزرسانی وضعیت در ایران وضعیت سرویس نام سرویس
1402/01/02 فعال فعال Cisco Anyconnect
1402/01/02 فعال فعال FortiGate
1402/01/02 فعال فعال SoftEther
1402/01/02 مسدود فعال L2tp / PPTP
1402/01/02 مسدود فعال OpenVPN

سال نو مبارک به توجه به درخواست شما سرورهای مخصوص بازارهای مالی تا چند روز آینده فعال و بروی سایت قرار خواهد گرفت

توجه فرمایید به دلیل ترافیک کاری امکان پاسخگویی سریع به شما را نداریم و میانگین پاسخگویی ما (به دلیل حجم بالای پیام های که اکثرا هم تکراری و جواب آن در این صفحه است) 48 ساعت است پس لطفا اطلاعات زیر را با دقت مطالعه کنید چرا که طور شفاف و دقیق نوشته شده است با چه اینترنتی با چی سرویس و سروری وصل شوید تا بی نیاز به راهنمایی ما بتوانید به سرویس خود متصل شوید.

اتصال در شبکه همراه اول

در صورت استفاده از اینترنت سیم کارت همراه اول به صورت مستقیم در گوشی و تبلت و یا به صورت غیر مستقیم از طریق هات اسپات می توانید از طریق برنامه سیسکو انی کانکت با بالاترین سرعت و پایداری بدون هیپچ گونه محدودیتی از سرورهای اصلی این سرویس استفاده کنید که راهنمای نصب این سرویس را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

اتصال در شبکه ایرانسل و رایتل

در صورت استفاده از اینترنت سیم کارت ایرانسل به صورت مستقیم در گوشی و تبلت و یا به صورت غیر مستقیم از طریق هات اسپات و یا مودم های ایرانسل می توانید از طریق برنامه سیسکو انی کانکت با سرور موقتی که در نظر گرفته شده است که البته نسبت به سرورهای اصلی سیسکو سرعت پایین تر و موضوع مهم تر اینکه با توجه به محدودیت های اخیر این سرویس برای کاربران ایرانسل و رایتل دارای محدودیت حجمی می باشد و در صورت مصرف غیرمنصفانه توسط سیستم شناسایی و اکانت آنها مسدود می شود راهنمای نصب این سرویس را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

سرور موقت جهت استفاده در سرویس سیسکو برای اینترنت ایرانسل و رایتل smart.tgate24.com:10443 می باشد (اعداد باید انگلیسی وارد شوند).

اتصال وای-فای مخابرات آسیاتک پارس آنلاین و...

در صورت استفاده از اینترنت خانگی (وای-فای) ابتدا سرورهای اصلی سیسکو در بخش آدرس سرورها مشخص شده است را تست و بررسی کنید (به دلیل سرعت پایداری و نداشتن محدودیت حجم) در صورت عدم اتصال به سرورهای اصلی می توانید از سرور موقت سیسکو که در بخش آدرس سرورها مشخص شده است البته توجه داشته باشید که این آدرس دارای محدودیت سرعت و حجم می باشد و در صورت مصرف غیرمنصفانه توسط سیستم شناسایی و اعتبار اکانت شما مسدود می شود.

سرور موقت جهت استفاده در سرویس سیسکو برای اینترنت وای-فای smart.tgate24.com:10443 می باشد (اعداد باید انگلیسی وارد شوند).

آدرس سرورهای سیسکو

بعد از باز شدن صفحه آدرس سرورها لطفا جهت مشاهده آدرس سرورهای سیسکو از منوی بالای صفحه گزینه "CISCO" را انتخاب کنید.

مشاهده آدرس سرورها