راهنمای نصب سیسکو انی کانکت در ویندوز

راهنمای نصب سیسکو انی کانکت در ویندوز

سرویس سیسکو در ویندوز

جهت نصب و استفاده از سرویس سیسکو انی کانکت در ویندوز ، ابتدا از بخش زیر فایل مربوط به این سرویس را دانلود و مطابق آموزش تصویری زیر عمل نمایید.

توجه فرمایید اگر اینترنت ایرانسل و برخی از شرکت های ارایه کننده های اینترنت وای-فای که امکان اتصال به سرورهای اصلی سیسکو را ندارند استفاده می کنید باید از سرور موقتی که در بخش آدرس سرورها قرار داده شده است استفاده کنید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین راه حل های عبور از محدودیت های جاری از بخش منوی سایت به قسمت "وضعیت سرویس" مراجعه نمایید.

دانلود برنامه

AnyConnect

نسخه 4.8.02042

در صورت عدم اتصال به انی کانکت برنامه اوپن کانکت را از اینجا دانلود کنید.

پس از دانلود برنامه انی کانکت از مسیر مشخص شده در تصویر آن را پیدا و اجرا کنید.

جهت شروع عملیات نصب ابتدا بروی گزینه "Next" کلیک کنید.

در ادامه عملیات نصب مطابق تصویر زیر عمل کنید.

اکنون جهت شروع نصب برنامه انی کانکت بروی گزینه "Install" کلیک کنید.

در این مرحله بروی گزینه "Yes" کلیک کنید تا نصب برنامه ادامه پیدا کند.

پس از نصب موفق برنامه انی کانکت تصویر زیر به نمایش خواهد آمد که با زدن گزینه "Finish" میتوانید صفحه را بسته و ادامه مراحل را انجام دهید.

پس از پایان عملیات نصب شما آیکون مربوط به برنامه سیسکو انی کانکت را در صفحه اصلی ( دسکتاپ ) رایانه خود مشاهده نخواهید کرد و لازم است که جهت اجرای برنامه مطابق تصویر زیر وارد منوی استارت ویندوز شده و برنامه را در این بخش پیدا و اجرا کنید.

اکنون جهت اتصال لازم است ابتدا یکی از آدرس های سرور سیسکو انی کانکت را از قسمت آدرس سرورها انتخاب و در کادر مشخص شده در تصویر زیر وارد و سپس بروی گزینه "Connect" کلیک کنید.

سرورهای سیسکو انی کانکت

بیش از ۱۰۰ سرور فعال در آسیا اروپا و امریکا

مشاهده آدرس سرورها

در انتها باید یوزرنیم و پسورد اکانت خود را که خریداری کرده اید و اطلاعات آن برای شما ایمیل شده است را وارد و سپس بروی گزینه "OK" کلیک کنید.

در صورت داشتن مشکل در اتصال ابتدا ارورها و پیام های رایج و راه حل های آنها را در بخش زیر بررسی و در صورت عدم رفع مشکل با پشتیبانی ما در واتس اپ تماس بگیرید.

ارور شماره 1:

The VPN connection failed due to unsuccessful domain name resolution.

جهت رفع حل این مشکل ابتدا با ورود به بخش آدرس سرورها مطمعن شوید که آدرس سرور سیسکو را به درستی وارد کرده اید در غیر اینصورت در صورت استفاده از اینترنت وای فای مودم اینترت خود را خاموش و پس از 1 دقیقه روشن و مجدد تست کنید.

ارور شماره 2:

The VPN client agent was unable to create the interprocess communication depot.

جهت مشاهده راهنمای حل این ارور اینجا را کلیک کنید.

ارور شماره 3:

Connection attempt has timed out. Please verify Internet connectivity.

جهت رفع حل این مشکل ابتدا با ورود به بخش آدرس سرورها مطمعن شوید که آدرس سرور سیسکو را به درستی وارد کرده اید در غیر اینصورت در صورت استفاده از اینترنت وای فای مودم اینترت خود را خاموش و پس از 1 دقیقه روشن و مجدد تست کنید.

ارور شماره 4:

Login Failed.

به 3 دلیل این پیام را ممکن است دریافت کنید :

اعتبار اکانت شما به پایان رسیده است

اطلاعات اکانت خود را بدرستی وارد نمی کنید ( در هنگام وارد کردن اطلاعات کپی/پست انجام ندهید و اطلاعات را به صورت دستی تایپ کنید. )

اکانت ها دو کاربره می باشند و ممکن است بیش از 2 کاربر در زمان دریافت ارور آنلاین باشند.