راهنمای نصب سافت اتر در آیفون و آیپد

راهنمای نصب سافت اتر در آیفون و آیپد

لطفا توجه بفرمایید: این برنامه مانند سیسکو انی کانکت از سوی تیم برنامه نویس آن به صورت رایگان ارایه نشده است بنابراین جهت دانلود آن نیاز است که اپل آیدی خود را از طریق گیفت کارت 3 دلاری شارژ و نسبت به خرید آن اقدام نمایید و در صورتی که این امکان برای شما فراهم نمی باشد می توانید از2 برنامه رایگان فورتی گیت و یا سیسکو انی کانکت استفاده نمایید همچنین جهت دریافت آخرین راه حل های عبور از محدودیت های جاری از منوی وب سایت به بخش "وضعیت سرویس" مراجعه نمایید..

سرویس سافت اتر در آیفون و آیپد

جهت نصب و استفاده از سرویس سافت اتر در آیفون و آیپد ، ابتدا از بخش زیر فایل مربوط به این سرویس را دانلود و مطابق آموزش تصویری زیر عمل نمایید.

دانلود برنامه

SSTP Connect

نسخه 3.8.1

پس از دانلود آیکون مربوط به برنامه که در تصویر زیر مشخص شده است را پیدا و اجرا کنید.

سپس بروی ایکون + کلیک کنید.

اکنون جهت ایجاد یک پروفایل بروی گزینه "New Profile" کلیک کنید.

اکنون لازم است اطلاعات خواسته شده که در تصویر زیر مشخص شده است را به طور کامل وارد و سپس جهت ذخیره اطلاعات بروی گزینه "Save" کلیک کنید.

آدرس سرورهای طپش نت

بعد از باز شدن صفحه آدرس سرورها لطفا جهت مشاهده آدرس سرورهای سافت اتر از منوی بالای صفحه گزینه "SoftEther" را انتخاب کنید.

مشاهده آدرس سرورها

پس کلیک بروی گزینه "Save" جهت تایید باید بروی گزینه "Allow" کلیک کنید.

در ادامه جهت تایید مجدد لازم است که رمز گوشی خود را وارد کنید.

در این صفحه باید بروی گزینه "Allow" کلیک کنید.

پس از اتمام تنظیمات جهت روشن کردن برنامه باید دکمه مشخص شده در تصویر زیر را به سمن راست حرکت دهید البته قبلش باید بروی نام پروفایل کلیک کنید تا کنار آن تیک آبی نمایش داده شود.