راهنمای نصب سیسکو انی کانکت در آیفون و آیپد

راهنمای نصب سیسکو انی کانکت در آیفون و آیپد

سرویس سیسکو در iOS

جهت استفاده از سرویس سیسکو انی کانکت در آیفون و آیپد ابتدا برنامه Cisco Secure Client را از App Store دانلود و سپس مطابق آموزش زیر عمل کنید.

توجه فرمایید اگر اینترنت ایرانسل-رایتل و برخی از شرکت های ارایه کننده های اینترنت وای-فای که امکان اتصال به سرورهای اصلی سیسکو را ندارند استفاده می کنید باید از سرور موقتی که در بخش آدرس سرورها قرار داده شده است استفاده کنید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین راه حل های عبور از محدودیت های جاری از بخش منوی سایت به قسمت "وضعیت سرویس" مراجعه نمایید..

دانلود برنامه

Cisco Secure Client

نسخه 5.0.01241

پس از دانلود برنامه Cisco Secure Client (AnyConnect) آیکون مربوط به برنامه که در تصویر زیر مشخص شده است را پیدا و اجرا نمایید.

پس از باز کردن برنامه یک پیام به شما داده می شود که لازم است در این مرحله بروی گزینه "Allow" کلیک کنید.

اکنون بروی گزینه "No Connections" کلیک کنید.

در این مرحله بروی گزینه "Add VPN Connection" کلیک کنید.

در پنجره باز شده اطلاعات خواسته شده را مطابق تصویر زیر با دقت تایپ ( کپی و پست نکنید! ) و سپس بروی گزینه "Save" کلیک کنید.

سرورهای سیسکو انی کانکت

بیش از ۱۰۰ سرور فعال در آسیا اروپا و امریکا

مشاهده آدرس سرورها

پس از کلیک بروی گزینه "Save" جهت تایید دخیره اطلاعات سرور لازم است بروی گزینه "Allow" کلیک کنید.

پس ذخیره اطلاعات جهت برگشت به صفحه اصلی برنامه بروی گزینه "Back" کلیک کنید.

اکنون لازم است دکمه مشخص شده در تصویر زیر را به سمت راست حرکت دهید تا صفحه مربوط به ورود اطلاعات کاربری ( یوزرنیم و پسورد اکانت ) برای شما باز شود.

در هنگام روشن کردن برنامه ممکن است سوالی مشابه تصویر زیر از شما پرسیده شود که مربوط به دسترسی برنامه انی کانکت به اینترنت سیم کارت و وای فای است که بهتر است گزینه اول یعنی "WLAN & Cellular" را انتخاب نمایید.

پس از وارد کردن یوزرنیم و پسورد اکانت ( حتما دقت شود و از کپی و پست کردن اطلاعات خودداری نمایید.) بروی گزینه "Connect" کلیک کنید.

در صورت داشتن مشکل در اتصال ابتدا ارورها و پیام های رایج و راه حل های آنها را در بخش زیر بررسی و در صورت عدم رفع مشکل با پشتیبانی ما در واتس اپ تماس بگیرید.

ارور شماره 1:

چرا پس از وارد کردن اطلاعات سرور گزینه "Save" برای من فعال نمی شود؟

در صورت مشاهده این مشکل برنامه را به طور کامل ببندید و مجدد باز کنید و سپس اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کنید فقط توجه فرمایید که کپی و پست نکنید!

ارور شماره 2:

The VPN connection failed due to unsuccessful domain name resolution.

جهت رفع حل این مشکل ابتدا با ورود به بخش آدرس سرورها مطمعن شوید که آدرس سرور سیسکو را به درستی وارد کرده اید در غیر اینصورت در صورت استفاده از اینترنت وای فای مودم اینترت خود را خاموش و پس از 1 دقیقه روشن و مجدد تست کنید.

ارور شماره 3:

Connection attempt has timed out. Please verify Internet connectivity.

جهت رفع حل این مشکل ابتدا با ورود به بخش آدرس سرورها مطمعن شوید که آدرس سرور سیسکو را به درستی وارد کرده اید در غیر اینصورت در صورت استفاده از اینترنت وای فای مودم اینترت خود را خاموش و پس از 1 دقیقه روشن و مجدد تست کنید.

ارور شماره 4:

Login Failed.

به 3 دلیل این پیام را ممکن است دریافت کنید :

اعتبار اکانت شما به پایان رسیده است

اطلاعات اکانت خود را بدرستی وارد نمی کنید ( در هنگام وارد کردن اطلاعات کپی/پست انجام ندهید و اطلاعات را به صورت دستی تایپ کنید. )

اکانت ها دو کاربره می باشند و ممکن است بیش از 2 کاربر در زمان دریافت ارور آنلاین باشند.