راهنمای نصب سیسکو انی کانکت در اندروید

راهنمای نصب سیسکو انی کانکت در اندروید

سرویس سیسکو در اندروید

جهت نصب و استفاده از سرویس سیسکو انی کانکت در موبایل و تبلت های اندرویدی ابتدا از بخش زیر فایل مربوط به این سرویس را دانلود و مطابق آموزش و تصاویر زیر عمل نمایید.

توجه فرمایید اگر اینترنت ایرانسل-رایتل و برخی از شرکت های ارایه کننده های اینترنت وای-فای که امکان اتصال به سرورهای اصلی سیسکو را ندارند استفاده می کنید باید از سرور موقتی که در بخش آدرس سرورها قرار داده شده است استفاده کنید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین راه حل های عبور از محدودیت های جاری از بخش منوی سایت به قسمت "وضعیت سرویس" مراجعه نمایید..

دانلود برنامه

AnyConnect

ورژن 5.5.0020

جهت ارتباط پایدار و پرسرعت کلیه قیلترشکن های رایگان و متفرقه را از گوشی خود پاک کنید.

پس از دانلود برنامه "AnyConnect" مطابق تصویر زیر آنرا اجرا کنید.

پس از خواندن توافقنامه جهت پذیرش بروی "OK" ضربه بزنید.

در این مرحله بروی گزینه "Connection" کلیک کنید.

اکنون بروی گزینه "Add New VPN Connection" کلیک کنید.

در این مرحله بتدا بروی گزینه "Description" کلیک کنید و سپس در قسمت مشخص شده کلمه "Tapesh" را که در تصویر زیر نیز مشخص شده است را وارد و سپس بروی گزینه "OK" کلیک کنید.

سپس در ادامه بروی گزینه "Server Address" کلیک کنید و در پنجره باز شده آدرس یکی از سرورهای سیسکو را وارد و بروی گزینه "OK" کلیک کنید.

سرورهای سیسکو انی کانکت

بیش از ۱۰۰ سرور فعال در آسیا اروپا و امریکا

مشاهده آدرس سرورها

اکنون جهت ذخیره اطلاعات بروی گزینه "Done" کلیک کنید.

سپس جهت برگشت به صفحه صلی برنامه همانند تصویر زیر بروی آیکون مشخص شده کلیک کنید.

اکنون می توانید جهت فعال سازی ( روشن کردن ) سرویس خود آیکون مربوط به برنامه را به سمت راست حرکت دهید تا در صورت درست بودن اطلاعات وارده شما صفحه مربوط به وارد کردن یوزرنیم و پسورد برا شما باز خواهد شد که با وارد کردن اطلاعات اکانت خود می توانید با موفقیت کانکت شوید.

در صورت داشتن مشکل در اتصال ابتدا ارورها و پیام های رایج و راه حل های آنها را در بخش زیر بررسی و در صورت عدم رفع مشکل با پشتیبانی ما در واتس اپ تماس بگیرید.

ارور شماره 1:

The VPN connection failed due to unsuccessful domain name resolution.

جهت رفع حل این مشکل ابتدا با ورود به بخش آدرس سرورها مطمعن شوید که آدرس سرور سیسکو را به درستی وارد کرده اید در غیر اینصورت در صورت استفاده از اینترنت وای فای مودم اینترت خود را خاموش و پس از 1 دقیقه روشن و مجدد تست کنید.

ارور شماره 2:

Connection attempt has timed out. Please verify Internet connectivity.

جهت رفع حل این مشکل ابتدا با ورود به بخش آدرس سرورها مطمعن شوید که آدرس سرور سیسکو را به درستی وارد کرده اید در غیر اینصورت در صورت استفاده از اینترنت وای فای مودم اینترت خود را خاموش و پس از 1 دقیقه روشن و مجدد تست کنید.

ارور شماره 3:

Login Failed.

به 3 دلیل این پیام را ممکن است دریافت کنید :

اعتبار اکانت شما به پایان رسیده است

اطلاعات اکانت خود را بدرستی وارد نمی کنید ( در هنگام وارد کردن اطلاعات کپی/پست انجام ندهید و اطلاعات را به صورت دستی تایپ کنید. )

اکانت ها دو کاربره می باشند و ممکن است بیش از 2 کاربر در زمان دریافت ارور آنلاین باشند.