راهنمای کسب درآمد

راهنمای کسب درآمد

در سیستم کسب درآمد طپش نت هر کس براحتی می تواند با توجه به راهنمای زیر عضو این سیستم شود و پس از دریافت لینک اختصاصی خود و اشتراک گذاری آن بین دوستان و آشنایان خود و یا حتی شبکه های اجتماعی اقدام به کسب درآمد کند.

کمیسیون شما بابت هر خریدی که از طریق لینک اختصاصی شما انجام شود ۳۰درصد می باشد که می توانید آنرا به صورت نقد برداشت کنید و یا از اعتبار آن جهت خرید و یا تمدید اکانت استفاده نمایید.

قدم اول

جهت فعال سازی سیستم کسب درآمد طپش نت لازم است که ابتدا از اینجا وارد ناحیه کاربری اکانت خود شوید سپس در لیست منوهای موجود گزینه "کسب درآمد" را انتخاب و سپس بروی گزینه "فعال سازی کسب درآمد" کلیک کنید.

قدم دوم

در صفحه باز شده مطابق تصویر زیر به شما یک لینک نشان داده خواهد شد که مختص شما می باشد و برای هر کاربر این لینک متفاوت می باشد

قدم سوم

حالا باید "لینک اختصاصی" خود را کپی بگیرید و برای دوستان و آشنایان خود در شبکه های اجتماعی مثل واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام ارسال کنید.

در نهایت اگر معرفی طپش نت از طریق لینک اختصاصی شما منجر به خرید شود مبلغ ۳۰درصد از مبلغ اکانت خریداری شده به حساب کاربری شما منظور خواهد شد که با مراجعه به بخش کسب درآمد می توانید درآمد و سایر جزییات را مشاهده نمایید.

توجه فرمایید که در صورتی که خودتون از این لینک خرید کنید امتیازی در حساب کاربری شما لحاظ نخواهد شد و فقط برای معرفی و خرید با ایمیل جدید به عنوان مشتری جدید هست.

نحوه تسویه حساب

با رسیدن درآمد شما به مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ تومان بخش مربوط به تسویه حساب برای شما فعال خواهد شد که به ۲ صورت امکان پذیر می باشد.

روش اول- واریز نقدی به حساب بانکی شما

روش دوم- استفاده از درآمده حاصله جهت خرید اکانت و یا تمدید اکانت